Starbucks israil malı mı?Starbucks israil malı mı?
Starbucks israil'in mi? Starbucks israil markası mı? Starbucks yahudi malı? Starbucks israile destek veriyor mu? Starbucks İsrail'e Mali Destek Veriyor mu? Starbucks Hangi Ülkenin, Starbucks'ın Sahibi Kim?
Starbucks israil'in mi? Starbucks israil markası mı?

İsrail'in abluka altındaki Gazze'ye yönelik başlattığı soykırımın ardından, dünya genelinde milyonlarca insan, bu olaya tepki olarak boykot kampanyalarına katıldı. İlk etapta İsrail menşeli markalar olmak üzere, İsrail ekonomisine doğrudan veya dolaylı destek veren tüm marka ve şirketler, boykot listesine alındı. Bu bağlamda, özellikle ABD Starbucks israil'in mi? merkezli Starbucks markası, insanlar tarafından merak edilen markalardan biri oldu. Starbucks'un İsrail'e yönelik bir destek içerip içermediği konusundaki sorular gündemde iken küresel çapta faaliyet gösteren Starbucks, geçtiğimiz günlerde İsrail'e olan desteğini duyurmuştu. Bu Starbucks yahudi malı? açıklama sonrasında, birçok İslam ülkesinde boykot çağrılarına maruz kalmıştı.

Starbucks, Amerika'nın geniş kapsamlı bir kafe zinciridir. Starbucks, ABD üsleri olarak kullanılan bölgelerde, örneğin Afganistan ve Irak'ta ve Guantanamo Körfezi'ndeki yasa dışı işkence merkezlerinde satış noktalarını faaliyete geçirmiştir. Starbucks aynı şekilde İsrail'de düzenlenen bağış toplama etkinliklerine de sponsorluk yapmaktadır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Starbucks israil malı mı?”

Leave a Reply

Gravatar